Jak mít každý den o něco lepší

🌻​POZVÁNKA NA ŽIVÝ WEBINÁŘ „TO NEJLEPŠÍ Z POZITIVNÍ PSYCHOLOGIE“

Ahoj psycho-kamarádi,

máte pocit, že byste si svůj čas a svůj život chtěli užívat víc?

Vnímáte kolem sebe mnoho problémů, neštěstí, marnosti, svých nedostatků a jiných podobných laskomin?

Ne že by ty věci neexistovaly, ale často si pro ně ze zvyku nebo snad podle příkladu jiných lidí chodíme častěji, než by bylo nutné. … A třeba nás vůbec nenapadne zajít si třeba i někam jinam. Jako by byly na ulici dva obchody, „Blbý kvelb“, kde mají ty problémy, mindráky, úzkost a tak dále a v němž jsme stálými zákazníky, a proti němu jakýsi jiný obchod. Nějak tušíme, že tam je, ale má zaprášenou výlohu a nečitelný štít. Pod prachem je přitom napsáno něco jako „Spokojené lahůdkářství“ a podává se tam radost, síla, sebedůvěra a chuť do života.

S návodem, jak ten prach setřít, otevřít dveře a všechny tyto úžasné věci pustit do svých vzácných dní, přišla pozitivní psychologie.

Název „pozitivní“ může zavánět stavěním vzdušných zámků ve stylu „Všechno je skvělé“, „Problém je jen slovo, které já nemám ve svém slovníku“, „Dokážu všechno, co chci“. Taková ovšem pozitivní psychologie není; čím je, to docela dobře vystihuje tento příběh:

Zeptala se holčička zebry: Jsi bílá s černými pruhy, nebo černá s bílými pruhy?

A zebra odpověděla otázkami: A jsi ty veselá holka se smutnými myšlenkami, nebo smutná holka, co mívá veselé myšlenky?

Jsi šikovná a občas něco zkazíš, nebo chybuješ a občas něco uděláš dobře?

Máš plno síly a naděje s občasným pocitem nesmyslnosti, nebo cítíš nesmyslnost proloženou sílou a nadějí? (inspirace Shel Silverstein)


Jde o způsob pohledu a zakomponování všech stránek života.
Náš problém je v tom, že ty negativní věci si snadno říkají o naši pozornost, zatímco ty dobré jsou skromné a čekají v koutku, jestli si jich náhodou taky někdy všimneme.

Pokud máte taky tendenci to dobré, co čeká v koutku, přehlížet, pojďte na živý webinář, kde probereme:

:: nejužitečnější poznatky pozitivní psychologie

:: konkrétní možnosti, jak začít využívat své zdroje

:: jak pracovat se svými postoji, zvyky, automatickými myšlenkami a prioritami

:: jak i v nedokonalém světě a v životě plném překážek žít dobrý a šťavnatý život

Nasvítíme si všechny ty skromné, čekající a úžasné možnosti. I teď, v tuto chvíli, jsou pravděpodobně některé z nich hned vedle vás – stačí je objevit a začít z nich čerpat.

Ono to samozřejmě není na lusknutí prstů a není to úplně jednoduché, protože naše navyklé způsoby jednání a uvažování a taky nastavení od přírody, podle něhož je potřeba věnovat spíš pozornost potenciálnímu průšvihu než nějaké pohodové kráse, nás jako obrovské neviditelné ruce pořád strkají do krajiny potíží a obav, … ale podobně, jako jsme se naučili všechno, co teď umíme, se můžeme naučit i novému pohledu na život.

Poznatky pozitivní psychologie pomáhají lidem po celém světě. Sním svou klávesnici, jestli Vám něco z webináře nezlepší aspoň ten večer, kdy se bude vysílat 😃

Jako bonus k webináři dostanete v pdf i 30 PP TIPŮ PRO 30 DOBRÝCH DNÍ – materiál s konkrétním tipem pro lepší každý den.

Dáte pozitivní psychologii šanci ukázat, jak Vám může být užitečná?

Zajistěte si místo na webináři – živě se vysílá ve čtvrtek 23.6. od 19 hodin, takže se podíváte z pohodlí domova, můžete pokládat otázky a když nestihnete živé vysílání, budete mít k dispozici záznam pro pozdější zhlédnutí.

To všechno teď i o kus levněji (245 Kč) se slevou za včasné přihlášení:

TO NEJLEPŠÍ Z PP – PŘIHLÁSIT SE

Těším se na Vás a přeju Vám, ať vidíte celou zebru a nezapomínáte na ty skromné úžasné věci!

Michaela Peterková
_________________________
PhDr. Michaela Peterková
Psychologické weby, testy, programy
psyx.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *