Minuta pro duši – psycho-plakát

  1. [Psychologický zpravodaj z března 2022]

Ahoj psycho-kamarádi,

život není pořád jako jeden velkej mejdan (to je ale novinka, co?), stačí nějaká rýmička, škarohlídi v okolí, smůla, těžkomyslná povaha nebo průšvihová mezinárodní situace, kterou zrovna s napětím pozorujeme.

Pro takové chvíle máme každý nějaké pomůcky k přežití a vypořádání se s danou nepřízní.

Jaké pomůcky to často jsou? Vypovídat se někomu, udělat něco užitečného, koupit si šlehačkový dort, jít se projít, dát si panáka, hledat pozitiva, hladit kočku, něco rozbít, pustit si televizi, hrát hry, zpotit se na florbale, přemýšlet o problémech zprava zleva, napsat o nich básničku, …

Něco funguje líp, něco hůř, něco přinese krátkodobou úlevu s potenciálními následky v budoucnu, něco je dobré pro přítomnost i budoucnost.

Co je hodně příznivá zpráva: Že všechny ty nejúžasnější a nejlíp fungující věci jsou jednoduché a většinou úplně zadarmo. S někým popovídat, usmát se, prodýchat, protáhnout, soustředit se na to, co zrovna je, uvědomovat si, co všechno dostávám a kolik věci je navzdory různým potížím v pořádku, těšit se z něčeho či na něco.

Akorát si na to v pravou chvíli vzpomenout, že jo? 😊 Tak pokud vyznáváte jednoduché pomůcky, jednu pro Vás mám. A zrovna takovou, která Vám zajistí, že si vzpomenete na některé ty úžasné a fungující drobnosti, díky kterým můžete mít lepší okamžiky svého života.

MINUTA PRO DUŠI – to je plakát a na něm devět výzev, které když postupně projedete, Vám pomůžou s dobrou náladou, uvolněním, sebedůvěrou a motivací. Je to rychlé a jednoduché, stačí se jen občas před plakátem zastavit a nechat svou rozhašenou pozornost a své znepokojivé myšlenky či pocity zkrotit, uklidnit se a uvědomit si, co dál.

Plakáty právě přišly, ještě celé voňavé, z tiskárny a jeden, dva či tři třeba čekají zrovna na Vás. Možná byste mohli MINUTU PRO DUŠI dát někomu jako dárek. Jen tak, že bude jaro.

Podrobnosti a objednávku najdete na této stránce.

Dejte své duši občas minutu a budete mít hezčí dny.

Jeden takový Vám zrovna dnes přeju,

Michaela Peterková
_________________________

PhDr. Michaela Peterková
Psychologické weby, testy, programy
psyx.cz

Plakát MINUTA PRO DUŠI – podívat se na podrobnosti

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *