NEBEZPEČNÉ A NESTANDARDNÍ OSOBNOSTI

Psychické poruchyMáte mezi svými blízkými člověka s nestandardními osobnostními rysy? Co od něj čekat a jde s tím něco dělat? A chcete vědět, jak včas odhadnout psychopata?

Žárlivost, výbušnost, násilné chování, odtažitost, úzkostnost, podřídivost, puntičkářství, sebestřednost – to všechno mohou být znaky nestandardní osobnosti a v případě silných projevů i poruchy osobnosti.

Osobnost je to, kým jsme – zjednodušeně řečeno zahrnuje naše vlastnosti a schopnosti. Vlastnosti jsou v osobnosti každého z nás různě namíchány a většinou to vcelku harmonicky funguje. Jenže je určité procento lidí, jejichž některé osobnostní rysy jsou zvýrazněné až tak, že jim to komplikuje život.

A také to komplikuje život jejich okolí. Například taková agresivita – někdo je velmi agresivní, výbušný a útočný, jiný člověk je většinou se nechá unést jen občas, další je zas většinou klidný a někdo je mírný jako ovečka, nechá se i ponižovat, hlavně aby si někoho nepohněval. Všechny tyto projevy leží na jedné ose a liší se svou intenzitou. Krajní póly – přílišná útočnost i poddajnost – působí potíže. Poddajný člověk se nechává využívat, útočný ubližuje ostatním. Právě tyto krajní póly jsou velmi aktuální u lidí s poruchami osobnosti.

💡Zajímá vás, jak poruchy osobnosti poznat a jak se k lidem, kteří jimi trpí, chovat?

Tak pojďte na živý dvoj-webinář, kde všechno srozumitelně a podrobně probereme!

:: Jak rozpoznat psychopatii a další poruchy osobnosti💡

:: Jestli jdou poruchy osobnosti léčit 👳

:: Jak se k nestandardním osobnostem chovat 👫

Vysílá se online a živě 📺(bude samozřejmě i záznam pro pozdější zhlédnutí), zapojíte se, pokud budete chtít, pomocí živého chatu/diskuse 👫a nakonec dostanete písemné shrnutí 📃 toho nejdůležitějšího

Živé přenosy budete moci sledovat 22. a 29. března, vždy od 19 hodin 📺 Pokud nestihnete živý přenos nebo do kurzu naskočíte později, vše samozřejmě můžete zhlédnout ze záznamu.

Za webináře a písemné materiály zaplatíte 390 Kč

💥PŘIHLÁSIT SE NA DVOJ-WEBINÁŘ NEBEZPEČNÉ A NESTANDARDNÍ OSOBNOSTI

Kdo kurz vede?
Kurz má na svědomí a provede vás jím psycholožka PhDr. Michaela Peterková – autorka tištených i online knih, článků, psychologických testů a vzdělávacích kurzů naživo i online.

Jak to funguje?
Kliknete na objednání, zaplatíte (kartou nebo bankovním převodem) a dostanete na svůj e-mail potvrzení; tím máte místo na webinářích rezervované. Dostanete odkaz, kde se můžete zúčastnit živého vysílání, případně kde potom najdete záznam. Všechno funguje jednoduše a hladce. (A kdyby něco, pomůžeme vám.

Podrobný obsah dvoj-webináře:

Probereme všechny „klasické“ poruchy osobnosti – jejich projevy a jak je rozpoznat u druhých. Nebude chybět ani témat psychopatie a jak psychopata odhalit. Když se vyznáte v typech narušené osobnosti, ušetří Vám to hromadu tápání a nervů v kontaktu s lidmi, kteří takovou osobnost mají.

:: Jak se pozná zdravá a jak narušená osobnost 💡
:: Jde poruchy osobnosti léčit? 👳
:: Co když má můj partner poruchu osobnosti? 👫
:: Psychopat a jak ho poznáme 😡
:: Schizoidní osobnost
:: Disociální osobnost
:: Emočně nenstabilní osobnost (impulzivní a hraniční typ)
:: Histrionská osobnost
:: Anankastická osobnost
:: Úzkostná osobnost
:: Závislá osobnost
:: Paranoidní osobnost
:: Pasivně-agresivní osobnost
:: Narcistická osobnost
:: Jak se chovat k lidem s nestandardní osobností 💡

:: Po celou dobu bude k dispozici živý chat (technicky jednoduchý, zvládne ho každý, kdo se zvládne přihlásit na webináře😊)

Co všechno můžete čekat:

:: Dva živé webináře💻

:: Diskusi a chat s možností pokládat otázky 👫

:: Záznam pro pozdější zhlédnutí 📺

:: Písemné shrnutí 📃

JÍT K PŘIHLÁŠCE
NA DVOJ-WEBINÁŘ

Psychické poruchy