Psycho-hádanka: Dvojčata – odpověď

Když se identická dvojčata chovají jinak: Kdo mluvil a kdo byl ticho? A proč?
Tady najdete odpověď, pravděpodobně správnou:

Líbila se Vám psycho-hádanka? Podívejte se na předchozí.

Test sociálních stránek osobnosti PESO – podrobný test, online, pořádně dlouhý výsledek

15 thoughts on “Psycho-hádanka: Dvojčata – odpověď

 1. Rozpovídala se Pavla. Pokud budu vycházet z uvedeného,- že dvojčata jsou introvertky. Petra se bude snažit zažité vytěsnit.

 2. Myslím, že to byla Pavla, byla uvolněná a potěšená, chtěla se podělit o příjemný zážitek, Petra spíše zpracovávala nepříjemnou zkušenost ze setkání s opilci.

   1. Ja jsem si říkala, že radost. Radost o kterou se snaží podelit se všemi.
    Ten strach si nyskym, že se to děvčátko snažilo úkryt. Nemluvit o něm že strachu.
    Co tohle myšlení o mně vypovídá prosím.
    Asi , že se něčeho bojím a mam stále strach.
    To bude správné.
    Zbavit se, ale mnoha strachu je hodně mic složité, obzvlášť, když si myslím, že to nemá řešení. A to taky není dobrý. Protože to vyvolává zase opět strach.
    Takže, takový divný, blbý kruh.

 3. Myslím, že to byla Pavla. O příjemných zážitcích děti rádi mluví, naopak ty nepříjemné z nich dostaneme někdy až po delší době.

 4. Domnívám se, že se rozmluvila Petra. Po sevření strachem se v příjemném prostředí otevřela a s úlevou vyklopila co se přihodilo. Také chtěla upozornit sestru.
  Bedřich

 5. Myslim, ze děti ty pozitivní veci vnímají odlišněji, nez dospělí, nejsou to pro ně takove samozřejmostí, jako pro některé dospělé. A kdo je často s dětmi, tak vi, s jakými “ptákovinami” často chodí, a jaký je kolikrát problém z nich vytáhnout traumatizující zážitky. V pripade introvertních dvojčat si stále myslím, ze by spíše promluvila Pavla. S traumaty se ovsem poměrně rády svěřují dospělé ženy.

 6. Myslím, že to byla Pavla, která potkala koťátka. Mám informace, že ženy mají problém hlásit zneužití apod. a myslím, že u introvertů to platí ještě více. Mrknu na výsledek, jestli jsme se trefil nebo jsem vedle, jak tak jedle.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *