Psycho-hádanka: Loupežné přepadení – Odpověď

Kdo spáchal loupežné přepadení? Tady máte odpověď:

 

Otestujte se, jak Vám to myslí – TEST MENTÁLNÍ VÝKONNOSTI
A taky si vyzkoušejte svou paměť – TEST PAMĚTI

6 thoughts on “Psycho-hádanka: Loupežné přepadení – Odpověď

 1. Dobrý den do diskuse; odhaduji, že pachatelem je Pavel Beran.
  … a jdu si přečíst odpověď.

 2. Dobrý den, podle mého to nespáchal nikdo. Z prvním i druhým souhlasím (ikdyz si myslím že ženy dokáží být stejně agresivní jako muži, vubec bych to nebrala jako důkaz, protože i když je to méně pravděpodobné neznamená, že je to nemožné) u ní jsem si řekla to co vy že je velký rozdíl mezi krádežemi v obchodě a násilným přepadením. A posledního vylučuji z důvodu, že kdyby měl jako gen agresivitu tak uz se to podle meho projeví v dětství a do dospělosti by určitě nějaký záznam měl. Podle mého psychopatologie vzniká hlavně z traumat zazitych v dětství i v dospělosti. Kdybyste řekla ze ho adoptovali např. Ve 4 letech po domacim týráním nebo zneužívání tak to bych potom taky řekla že je viník.

 3. Bolo tam príliš málo indícií, tak som myslel, že sa to celé otočí a poviete:
  „Podľa toho, koho ste tipovali za páchateľa máte také a také psychologické črty.“ 🙂

 4. Dobrý den,myslím že to udělal Pavel.Matka v něm od dětství budovala pocit méněcennosti a neschopnosti.Chtěl ukázat sílu,ale nedokázal se postavit přímo matce.

 5. Dobré ráno, tak dle horoskopu mám mít dnes téměř neuvěřitelný den, a jak vidím, ono to sedí, hned na mě vykoukne tato zajímavá hádanka, ale paní doktorko, nejste i vy v zajetí své profese? Já bych totiž právě jako pachatele označila toho prvního – Pavla, mamánka. Důvody – tito děti vyrůstají pod neustálým tlakem, stresem, poté stačí pár sklenek s alkoholem, a náhle uvolněná a svobodná duše spáchá cokoli, a tím myslím naprosto cokoli, znám podobný případ ze svého okolí, kdy takový jeden napohled normální, slušný kluk zabil zcela s klidem jemu do té doby naprosto cizí, neznámou starou ženu v jejím bytě, kam se dostal, když jí nabídl odnosit těžký nákup. Paradoxně si odtamtud odnesl jen 200,- Kč, víc nenašel, a koženou bundu, která ho následně po víc jak roce usvědčila, pokusil se jí prodat. Až při vlastním následném šetření vyšlo najevo, že propadl hazardu automatů, všude si napůjčoval kolik mohl, v práci dostal výpověď, dost často prostě zapomněl ve víru hrací vášně, že mu už začala šichta ve skladu…. no a jeho maminka skončila po těžké nemoci v plném invalidním důchodu a nemohla dál cpát horentní sumy svému přece tak hodnému a slušně vychovanému chlapečkovi….
  Ale to byl pouze příklad z mého života tady na Mostecku – mimochodem, tady se dějí často věci tak neuvěřitelné, že nestat se to – neuvěřila bych; asi před 14 dny tu byl v noci přímo neskutečný mumraj u domu, kde bydlím, sleduji pořad v televizi, najednou začne štěkat pes, ale už i sirény byly slyšet, nejsem drbna a tak teprve když pes nepřestával vyvádět a ruch před domem se spíš zhoršoval, vyhlédla jsem z okna i já. Všude běhali policajti, a před garážemi zdravotníci zoufale kohosi oživovali. Psa jsem si vzala do postele, to ho zklidnilo a i ruch venku zmizel. Když jsem se znovu podívala z okna, stála tam pouze jedna sanitka, prázdná, otevřená, jen její řidič seděl shrbený a kouřil, zkusila jsem se ho zeptat co se vlastně stalo, ale jen vrtěl hlavou a říkal – buďte ráda, že jste to neviděla. Až v průběhu dní mi přicházely informace, dospívající dívka žijící jen se svou matkou a malou čubičkou, hodně starou, podle paní, jež jí venčila, maminka oné dívky, jí bylo už víc jak 20 let.
  A pak přišel den, kdy už prostě musela odejít a její dívčí přítelkyně, ta mladá, rozkvétající květinka to nezvládla a když její matka usnula, sebrala jí jakési léky, nevím jaké našla, ty všechny spolykala a aby to pojistila, prostě hupsla dolů, bez jediného zvuku, bylo to jako když dopadne na beton stočený koberec; pohřebák sem nedojel, odvezli jí do nemocnice, ale zda přežije… to se už asi nedozvím. Poté začaly hned kolem létat zprávy, že byla závislá na pervitinu, že trpěla anorexií, že se s ní rozešel kluk, že jí začal obtěžovat přítel její matky atd atd Co se tam skutečně odehrávalo za zdmi jejich malého bytečku se už nedozvím, ale právě ty nejhorší dramata a tragédie se odehrávají v tichu, se svou hrůzou, strachem, tlakem, s tím se lidé nechlubí, to zatnou zuby, zalezou a trpí dokud to nepřejde nebo je to nesemele na prach a nezničí…(((
  Ale děkuji Vám za zajímavé ráno, mozek mi tímto naskočil neuvěřitelně rychle, a nyní hurá se psem, venku prší a to se mi teda fakt nechce, převázat mu nohu, narazili jsme na skupinku mladých feťáků při večerním venčení a když jim donesl balonky, nosí v tlamě minimálně dva, border kolie hamounský potvorák))), skončil s probodnutou tlapou, místní policie o tom ani neudělala zápis a starosta odsud se nesmírně těší na důchod a já uvažuju o dalším psovi, belgickém ovčákovi, na svou vlastní ochranu a bezpečnost, to, co se tady začne dít nyní v tomto stavu státu – začínám se opravdu bát. Bydlím na Meziboří, krásné malé útulné městečko nad Litvínovem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *