Ne/normální reakce na 👎 špatnou zprávu [🦉Psychověci č. 726]

❌ „Ne, to je prostě nesmysl, já vám nevěřím!“ křičí muž na lékařku, která mu právě řekla špatnou zprávu o jeho dceři. Lékařka se snaží muže uklidnit a všechno mu vysvětlit, ale on neposlouchá a pořád opakuje, že jí nevěří … že tomu nevěří. Je reakce toho muže normální, nebo není? Ahoj kamarádi a fanoušci…

Číst dál

Obhajoba stresu

Je stres padouch, který nás, ať už schválně nebo z nedbalosti, vyčerpává a ničí? Někdy nám to tak může připadat a nejradši bychom ho ze svých životů odsunuli kamsi do muzea zbytečných komplikací lidské existence. Pochopení a hezké slovo pro něj máme málokdy. Co kdyby stál u soudu a mohl se hájit? Pojďme se na…

Číst dál