JAK ZLEPŠIT VZTAH, I KDYŽ PARTNER NESPOLUPRACUJE

Neporozumění, mrzutosti, konflikty, málo legrace…

Mohly by být Vaše vztahy lepší? Snažíte se, ale druhý není ochoten se změnit? Nechápete, proč se dostáváte do stále stejných sporů?

Vztahy jsou zásadní lidské téma. Cokoli krásného nebo hrozného se nám stane, to většinou souvisí s lidmi kolem. Druzí nám poskytují oporu, sounáležitost, pomoc a inspiraci, ale taky dovedou zraňovat, a to tím bolestněji, čím blíž nám jsou.

Pokud chcete mezilidským vztahům lépe porozumět a najít způsob, jak je zlepšit, pojďte na online minikurz, kde probereme:

:: Proč jsou vztahy někdy tak těžké💀

:: Proč je důležité, co si do nich člověk přináší🔙

:: Co může každý za sebe udělat pro zlepšení vztahů💛

:: Jak poznat komunikaci, která se ubírá špatným směrem, a včas ji zarazit

:: Co nám druzí nikdy nemohou dát

:: Časté chyby a naopak šikovné tipy, které fungují💡

Vysílá se online a živě 📺(bude samozřejmě i záznam pro pozdější zhlédnutí), zapojíte se, pokud budete chtít, pomocí živého chatu/diskuse 👫a nakonec dostanete písemné shrnutí 📃 toho nejdůležitějšího a ještě bude e-mailová podpora, abyste nezapomněli (aspoň ne hned😊)

Živě se vysílalo ve čtvrtek 10.11.2022 a ve středu 16.11. Nyní máte k dispozici ZÁZNAMY 📺 obou webinářů a písemné shrnutí.

Za webináře, podporu a písemné materiály zaplatíte 390 Kč

💥PŘIHLÁSIT SE NA MINIKURZ
JAK ZLEPŠIT VZTAH, I KDYŽ PARTNER NESPOLUPRACUJE

Kdo kurz vede?
Kurz má na svědomí a provede vás jím psycholožka PhDr. Michaela Peterková – autorka tištených i online knih, článků, psychologických testů a vzdělávacích kurzů naživo i online.

Jak to funguje?
Kliknete na objednání, zaplatíte (kartou nebo bankovním převodem) a dostanete na svůj e-mail potvrzení; tím máte místo na webinářích rezervované. Dostanete odkaz, kde se můžete zúčastnit živého vysílání, případně kde potom najdete záznam. Všechno funguje jednoduše a hladce. (A kdyby něco, pomůžeme vám.)

Na webináři můžete i vydělat 💰

Vaším jasným ziskem budou nabyté vědomosti, ale může to být ještě něco dalšího😊

Doporučte minikurz svým známým a za každého přihlášeného získejte finanční odměnu! Jak to funguje? Získáte odměnu 100 Kč za každého člověka, kterého přivedete (který se přihlásí a zaplatí, přičemž i vy musíte být přihlášení a mít zaplaceno, a to v obou případech dříve, než Vámi doporučený zájemce). Získat odměnu je jednoduché, stačí, aby Váš kamarád, Vaše kolegyně, babička atd. napsali do poznámky v objednávce Vaši e-mailovou adresu (tahle adresa musí být stejná jako ta, ze které jste se sami přihlašovali, aby to bylo jak spárovat); kdyby zapomněli při objednávání, nevadí, stačí opět tuto informaci, tedy e-mail, poslat do dvou dnů od přihlášení na náš mail info@psyx.cz. Vyúčtování a žádost o číslo Vašeho účtu Vám pošleme po skončení prodeje webináře a následně do týdne po obdržení těchto informací převedeme příslušnou částku na Váš bankovní účet (vedený u české banky; u převodů do zahraničí bude částka snížena o veškeré náklady na převod). Webinář si tak můžete výrazně zlevnit nebo se dostat i do plusu😊 Kompletní ochodní podmínky najdete pod odkazem na stránce s objednávkou.

Jak získat odměnu:

  1. Přihlaste se na kurz a zaplaťte za účast
  2. Doporučte webináře lidem dle Vašeho uvážení
  3. Řekněte jim, že až budou vyplňovat objednávku, musí uvést Váš e-mail do Poznámky k objednávce
  4. Po skončení kurzu dostanete 100 Kč za každého, koho jste přivedli

Podrobný obsah webinářů:

1. díl

:: Co si do vztahu přinášíme z dětství a své primární rodiny🔙
:: Jak nám naše osobní historie a vztah k sobě může kazit vztahy k druhým😡
:: Co nám partner nikdy nemůže dát👫

2. díl

:: Jak pečovat o vlastní potřeby
:: … a o potřeby partnera🎀
:: Může se druhý člověk změnit podle mých představ?
:: Co funguje a co nefunguje v ovlivňování chování jiných lidí (neboli jak bez použití násilí donutit partnera nebo dítě, aby po sobě vyhazovali dřívka od nanuků)💡
:: Jak včas rozpoznat a zarazit komunikaci, která míří špatným směrem
:: Jak naše vlastní myšlení přispívá k hezkým nebo naopak špatným vztahům a co s tím

:: Po celou dobu bude k dispozici živý chat (technicky jednoduchý, zvládne ho každý, kdo se zvládne přihlásit na webináře😊)

:: Na e-mail Vám párkrát přijde podpora, abyste v tom nebyli sami a nezapomněli

Co všechno můžete čekat:

:: Dva živé webináře💻

:: Diskusi a chat s možností pokládat otázky 👫

:: Záznam pro pozdější zhlédnutí 📺

:: Písemné shrnutí 📃

:: E-mailová podpora v mezičase 📃

JÍT K PŘIHLÁŠCE
NA MINIKURZ