JAK LÉPE POROZUMĚT SOBĚ I OSTATNÍM: ROZUM VS. EMOCE

Prokrastinace, zbytečný strach, nerozhodnost, unáhlenost, slabá vůle?

Možná se vám stává, že víte, co chcete, ale neuděláte to. Že se bojíte věcí, které nejsou tak hrozné. Chcete něco změnit, ale ve finále jedete stále ve stejných kolejích.

Máte to tak? Pak jste tady dobře – nikdo vám tu za ty různé slabůstky nebude nadávat (na to si nejspíš stačíte sami), naopak čekejte naprosté přijetí, šanci na pochopení toho, co se ve vás děje, a nasměrování, jak to dělat líp.

V člověku se často perou různé tendence. Jedna třeba rozumně říká něco jako teď pracuj, teď odpočívej, neboj se, dodělej konečně tohle, přestaň kouřit, choď míň na facebook, nekupuj hlouposti, neurážej se, nejez zmrzlinu po devátý večer, objednej se na prohlídku, … ale pak se dostane ke slovu, tedy spíše k činu nějaká druhá část mysli a výsledkem je stále nedodělaná práce, palec ubroušený od displeje, zbytečná hádka, vyjedený mražák atd. a slib „Tak zítra už ale opravdu…!“

Rozhodování, sebeovládání, motivace, prokrastinace, zlozvyky – na potížích v těchto oblastech má výrazný podíl fakt, že nikdo z nás není jednotná bytost. V každém z nás existuje více sklonů, jedna naše část něco chce, druhá z toho má obavy, jedna je rozumová, druhá je emoční. Když si mezi sebou nerozumějí, je výsledek i naše nespokojenost z toho, že něco chceme, ale neděláme to, nebo něco nechceme, ale děláme to.

Naštěstí je možné to změnit a naučit ty různé sklony v naší psychice spolupracovat. Chcete vědět, jak na to?

Tak pojďte na úspěšný minikurz, kde si vše vysvětlíme a prakticky si ukážeme.

Probereme:

:: Jak funguje rozumová a jak emoční část mysli🎭

:: Kdy jsou v souladu a kdy si nerozumí a proč si nerozumí✅❌

:: Konkrétně rozebereme problémy s prokrastinací, sebeovládáním, zlozvyky a rozhodováním😕

:: Naučíte se bezpečně rozpoznávat, co se vám děje v hlavě, a máte tak šanci dostat pod kontrolu svou mysl a to, co ne/děláte💡

:: Tyto poznatky využijete také při výchově dětí a v mezilidských vztazích👫

:: Nečekejte žádnou suchou akademickou přednášku, bude to dle Jana Amose názorné, zábavné a hravé, současně ale podložené a do hloubky jdoucí 😊

Vysílá se online a živě (bude samozřejmě i záznam pro pozdější zhlédnutí), zapojíte se, pokud budete chtít, pomocí živého chatu/diskuse (zde jsme oproti předchozím webinářům něco zlepšili) a nakonec dostanete písemné shrnutí toho nejdůležitějšího a ještě bude e-mailová podpora, abyste nezapomněli (aspoň ne hned😊)

Kdy se vysílá živě? Ve čtvrtek 22.9.2022 od 19 hodin bude první webinář, o týden později opět od sedmi druhý 📺

Pokud se přihlásíte po 22.9., nic není ztraceno, na webináře se můžete až do 13.10. podívat ze záznamu.

Za oba webináře, podporu a písemné materiály zaplatíte 390 Kč.

💥PŘIHLÁSIT SE NA MINIKURZ
ROZUM VERSUS EMOCE


Kdo kurz vede?
Kurz má na svědomí a provede vás jím psycholožka PhDr. Michaela Peterková – autorka tištených i online knih, článků, psychologických testů a vzdělávacích kurzů naživo i online.

Jak to funguje?
Kliknete na objednání, zaplatíte (kartou nebo bankovním převodem) a dostanete na svůj e-mail potvrzení; tím máte místo na webinářích rezervované. Dostanete odkaz, kde se můžete zúčastnit živého vysílání, případně kde potom najdete záznam. Všechno funguje jednoduše a hladce. (A kdyby něco, pomůžeme vám.)

Na webináři můžete i vydělat 💰

Vaším jasným ziskem budou nabyté vědomosti, ale může to být ještě něco dalšího😊

Doporučte minikurz svým známým a za každého přihlášeného získejte finanční odměnu! Jak to funguje? Získáte odměnu 100 Kč za každého člověka, kterého přivedete (který se přihlásí a zaplatí, přičemž i vy musíte být přihlášení a mít zaplaceno, a to v obou případech dříve, než Vámi doporučený zájemce). Získat odměnu je jednoduché, stačí, aby Váš kamarád, Vaše kolegyně, babička atd. napsali do poznámky v objednávce Vaši e-mailovou adresu (tahle adresa musí být stejná jako ta, ze které jste se sami přihlašovali, aby to bylo jak spárovat); kdyby zapomněli při objednávání, nevadí, stačí opět tuto informaci, tedy e-mail, poslat do dvou dnů od přihlášení na náš mail info@psyx.cz. Vyúčtování a žádost o číslo Vašeho účtu Vám pošleme po skončení prodeje webináře a následně do týdne po obdržení těchto informací převedeme příslušnou částku na Váš bankovní účet (vedený u české banky; u převodů do zahraničí bude částka snížena o veškeré náklady na převod). Webinář si tak můžete výrazně zlevnit nebo se dostat i do plusu😊 Kompletní ochodní podmínky najdete pod odkazem na stránce s objednávkou.

Jak získat odměnu:

  1. Přihlaste se na kurz a zaplaťte za účast
  2. Doporučte webináře lidem dle Vašeho uvážení
  3. Řekněte jim, že až budou vyplňovat objednávku, musí uvést Váš e-mail do Poznámky k objednávce
  4. Po skončení kurzu dostanete 100 Kč za každého, koho jste přivedli

Podrobný obsah webinářů:

1. díl

:: Proč prokrastinujeme, udržujeme zlozvyky, špatně se ovládáme a máme problémy se rozhodovat?😕
:: Rozum a emoce vysvětlené pomocí Heidtovy metafory jezdce a slona – díky ní Vám bude okamžitě jasné, jak nám to v hlavě ne/funguje, a hlavně, co se s tím dá dělat 🐘
:: Rozumová část mysli – její funkce z pohledu struktury a činnosti mozku
:: Totéž emoční část
:: Čím to, že když jde do tuhého, rozum většinou prohrává?😕
:: Opakovací kvíz

2. díl

:: Jak na soulad rozumu a emocí🎭
:: Proč krachují příliš ambiciózní plány
:: Jaké chyby děláme při plánování a předsevzetích
:: Konkrétní tipy, jak se vypořádat s leností, slabou vůlí, zlozvyky, nerozhodností a špatným sebeovládáním💡
:: Pokud si budete chtít vypracovat plán, jak v některé ze svých slabších oblastí začít lépe fungovat, dostanete návod, jak na to, a tisknutelný pracovní list

:: Po celou dobu bude k dispozici živý chat (technicky jednoduchý, zvládne ho každý, kdo se zvládne přihlásit na webináře😊)

:: Na e-mail Vám párkrát přijde podpora, abyste v tom nebyli sami a nezapomněli

Co všechno můžete čekat:

:: Dva živé webináře💻

:: Diskusi a chat s možností pokládat otázky 📨

:: Záznam pro pozdější zhlédnutí 📺

:: Písemné shrnutí 📃

:: E-mailová podpora v mezičase 📃

JÍT K PŘIHLÁŠCE
NA MINIKURZ