TO NEJLEPŠÍ Z POZITIVNÍ PSYCHOLOGIE – živý webinář

Máte pocit, že byste si svůj čas a svůj život chtěli užívat víc?

Vnímáte kolem sebe mnoho problémů, neštěstí, marnosti, svých nedostatků a jiných podobných laskomin?

Ne že by ty věci neexistovaly, ale často si pro ně ze zvyku nebo snad podle příkladu jiných lidí chodíme častěji, než by bylo nutné. … A třeba nás vůbec nenapadne zajít si třeba i někam jinam. Jako by byly na ulici dva obchody, „Blbý kvelb“, kde mají ty problémy, mindráky, úzkost a tak dále a v němž jsme stálými zákazníky, a proti němu jakýsi jiný obchod. Nějak tušíme, že tam je, ale má zaprášenou výlohu a nečitelný štít. Pod prachem je přitom napsáno něco jako „Spokojené lahůdkářství“ a podává se tam radost, síla, sebedůvěra a chuť do života.

Pozitivní psychologie přišla s návodem, jak ten prach setřít, otevřít dveře a všechny tyto úžasné věci pustit do svých vzácných dní.

Název „pozitivní“ může zavánět stavěním vzdušných zámků ve stylu „Všechno je skvělé“, „Problém je jen slovo, které já nemám ve svém slovníku“, „Dokážu všechno, co chci“. Taková ovšem pozitivní psychologie není; čím je, to docela dobře vystihuje tento příběh:

Zeptala se holčička zebry: Jsi bílá s černými pruhy, nebo černá s bílými pruhy?

A zebra odpověděla otázkami: A jsi ty veselá holka se smutnými myšlenkami, nebo smutná holka, co mívá veselé myšlenky?

Jsi šikovná a občas něco zkazíš, nebo chybuješ a občas něco uděláš dobře?

Máš plno síly a naděje s občasným pocitem nesmyslnosti, nebo cítíš nesmyslnost proloženou sílou a nadějí? (inspirace Shel Silverstein)

Jde o způsob pohledu a zakomponování všech stránek života. Náš problém je v tom, že ty negativní věci si snadno říkají o naši pozornost, zatímco ty dobré jsou skromné a čekají v koutku, jestli si jich náhodou taky někdy všimneme.

Pokud máte taky tendenci to dobré, co čeká v koutku, přehlížet, pojďte na živý webinář, kde probereme:

:: nejužitečnější poznatky pozitivní psychologie

:: konkrétní možnosti, jak začít využívat své zdroje

:: jak pracovat se svými postoji, zvyky, automatickými myšlenkami a prioritami

:: jak i v nedokonalém světě a v životě plném překážek žít dobrý a šťavnatý život

Nasvítíme si všechny ty skromné, čekající a úžasné možnosti. I teď, v tuto chvíli, jsou pravděpodobně některé z nich hned vedle vás – stačí je objevit a začít z nich čerpat.

Ono to samozřejmě není na lusknutí prstů a není to úplně jednoduché, protože naše navyklé způsoby jednání a uvažování a taky nastavení od přírody, podle něhož je potřeba věnovat spíš pozornost potenciálnímu průšvihu než nějaké pohodové kráse, nás jako obrovské neviditelné ruce pořád strkají do krajiny potíží a obav, … ale podobně, jako jsme se naučili všechno, co teď umíme, se můžeme naučit i novému pohledu na život.

Poznatky pozitivní psychologie pomáhají lidem po celém světě. Sním svou klávesnici, jestli Vám něco z webináře nezlepší aspoň ten večer, kdy se bude vysílat:)

Jako bonus k webináři dostanete v pdf i 30 PP TIPŮ PRO 30 DOBRÝCH DNÍ – materiál s konkrétním tipem pro lepší každý den.

Dáte pozitivní psychologii šanci ukázat, jak Vám může být užitečná? Zajistěte si místo na webináři – vysílá se online, takže se podíváte z pohodlí domova, můžete pokládat otázky a když nestihnete živé vysílání, budete mít k dispozici záznam pro pozdější zhlédnutí.

Kdy se vysílá živě? Vě čtvrtek 23.6.2022 od 19 hodin, délka webináře bude zhruba 90 minut.

Za webinář a písemné materiály zaplatíte 295 Kč.

TO NEJLEPŠÍ Z PP – PŘIHLÁSIT SE

Kdo webinář vede?
Webinář má na svědomí a provede vás jím psycholožka PhDr. Michaela Peterková – autorka tištených i online knih, článků, psychologických testů a vzdělávacích kurzů naživo i online.


Jak to funguje?

Kliknete na objednání, zaplatíte (kartou nebo bankovním převodem) a dostanete na svůj e-mail potvrzení; tím máte místo na webináři rezervované. Před zahájením Vám přijde odkaz, kde se můžete zúčastnit živého vysílání, případně kde potom najdete záznam. Všechno funguje jednoduše a hladce. (A kdyby něco, pomůžeme vám.)

Co všechno můžete čekat:

:: Živý webinář💻

:: Diskusi s možností pokládat otázky 📨

:: Záznam pro pozdější zhlédnutí 📺

:: Písemné shrnutí 📃

:: 30 PP TIPŮ PRO 30 DOBRÝCH DNÍ 📃

JÍT K PŘIHLÁŠCE NA WEBINÁŘ