ZVYKY A ZLOZVYKY A JAK NA NĚ

Kousání nehtů, opakované rozčilování, závislosti, neschopnost donutit se k žádoucím věcem… Velká část našeho života a tím i naší spokojenosti a úspěšnosti souvisí se zvyky, tedy s tím, co děláme často a zejména automaticky.

Cítíte se být ve vleku svých špatných zvyků a dělá vám potíže zařadit do svého života ty dobré?

Tak vítejte v klubu:) Se svými zvyky, návyky či zlozvyky zápasí kdekdo, protože jde o mocné a odolné programy, které si s námi dělají, co chtějí. Není jednoduché své zvyky zvládat, ale jde to, když člověk ví, jak na ně. Proto je tu webinář ZVYKY A ZLOZVYKY A JAK NA NĚ, kde se dozvíte:

:: Jak v nás fungují automatické programy jménem zvyky a jak ovlivňují náš život
:: Jak odlišit zvyky od vědomých rozhodnutí
:: Stručně o závislostech (což jsou také zvyky)
:: Jak můžeme své zvyky změnit, i když ony se brání
:: Jak se zbavit zlozvyků a osvojit si užitečné zvyky

Součástí webináře je pracovní sešit i se shrnutím nejdůležitějších faktů, v živém vysílání budete moci pokládat otázky a případně si pustit webinář ze záznamu.

Kdy webinář proběhne?

Živé vysílání proběhne ve čtvrtek 27. ledna od 19 hodin, jeho délka bude minimálně 70 minut, a kdybyste živý přenos z jakéhokoli důvodu nestihli, budete mít ještě dva týdny poté k dispozici záznam.

Cena za webinář je 245 Kč

PŘIHLÁSIT SE NA WEBINÁŘ

Kdo přednáší: Webinář má na svědomí a provede vás jím psycholožka PhDr. Michaela Peterková – autorka tištených i online knih, článků, psychologických testů a vzdělávacích kurzů naživo i online.


Jak to funguje?

Kliknete na objednání, zaplatíte (kartou nebo bankovním převodem) a dostanete na svůj e-mail potvrzení; tím máte místo na webináři rezervované. Před zahájením Vám přijde odkaz, kde se můžete zúčastnit webináře. Všechno funguje jednoduše a hladce. (A kdyby něco, pomůžeme vám.)

Podrobnosti k obsahu webináře 💻

:: Jak zvyky fungují

:: Čím jsou zvyky z hlediska mozku

:: Zvyky vs. vědomá rozhodnutí

:: Závislosti jsou také zvyky

:: Jak odbourat zlozvyky

:: Jak si osvojit žádoucí zvyky

:: Jak se zvyky brání změně a co s tím

:: Příklady ze života

Změnit své zvyky znamená změnit svůj život. Tento minikurz by Vám mohl pomoct, aby se změna povedla a aby byla k lepšímu.

ZVYKY A ZLOZVYKY A JAK NA NĚ – živý webinář s možností pokládat otázky, písemným shrnutím a záznamem pro pozdější zhlédnutí, 245 Kč

JÍT K PŘIHLÁŠCE

Výsledky dotazníku ZVYKY A ZLOZVYKY:

Jsou nějaké zlozvyky, které Vás trápí či rozčilují u druhých lidí?

Nejčastější odpovědi: skákání do řeči, mlaskání, srkání, kousání nehtů, kouření, lenost, nedochvilnost, přejídání se, poučování, nevyžádané rady, poklepávání nohou, nedochvilnost, dloubání se v nose, hlasitý smích bez důvodu, koukání do mobilu při rozhovoru, prokřupávání kloubů, negativismus

Díky moc za vyplnění!

::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ZVYKY A ZLOZVYKY A JAK NA NĚ – živý webinář s možností pokládat otázky, písemným shrnutím a záznamem pro pozdější zhlédnutí, 245 Kč

JÍT K PŘIHLÁŠCE