JAK A KDE BRÁT OPTIMISMUS

Optimismus a pesimismus jsou způsoby myšlení a hodnocení věcí a lidí kolem nás. Pesimismus může vést k beznaději a depresi, naopak optimisté bývají spokojenější, oblíbenější a úspěšnější.

Hodilo by se vám v životě trochu optimismu navíc?

Tak pojďte na webinář, kde probereme:

:: Rozdíly v myšlení optimistů a pesimistů
:: Jak nás může pesimismus zavléct do deprese
:: Jak se přeladit směrem k optimismu

Součástí webináře je pracovní sešit s cvičeními, která vám pomůžou pochopit jemné rozdíly mezi myšlením optimisty a pesimisty. Dále dostanete i písemné shrnutí nejdůležitějších faktů, v živém vysílání budete moci pokládat otázky a případně si pustit webinář ze záznamu.

Kdy webinář proběhne?

Živé vysílání proběhne ve čtvrtek 24. února od 19 hodin, jeho délka bude minimálně 70 minut, a kdybyste živý přenos z jakéhokoli důvodu nestihli, budete mít ještě dva týdny poté k dispozici záznam.

Cena za webinář je 245 Kč, se slevou za včasné přihlášení 195 Kč.

PŘIHLÁSIT SE NA WEBINÁŘ

Kdo přednáší: Webinář má na svědomí a provede vás jím psycholožka PhDr. Michaela Peterková – autorka tištených i online knih, článků, psychologických testů a vzdělávacích kurzů naživo i online.


Jak to funguje?

Kliknete na objednání, zaplatíte (kartou nebo bankovním převodem) a dostanete na svůj e-mail potvrzení; tím máte místo na webináři rezervované. Před zahájením Vám přijde odkaz, kde se můžete zúčastnit webináře. Všechno funguje jednoduše a hladce. (A kdyby něco, pomůžeme vám.)

Podrobnosti k obsahu webináře 💻

:: Jak funguje myšlení optimistů a pesimistů

:: Pesimismus a vznik bezmocnosti a deprese

:: Kdy je ale pesimismus v rozumné míře naopak přínosný

:: Typy optimismu (ne všechny jsou žádoucí)

:: Výhody optimismu a jak se mu přiblížit

:: Jak pomoci během výchovy k optimismu svým dětem

Pesimista vidí sklenici poloprázdnou, optimista poloplnou. Obojí může být v jistých situacích užitečné, každopádně s tou poloplnou se většinou žije radostněji. Pokud se chcete přeladit tímto směrem, jste možná na správném místě😊

JAK A KDE BRÁT OPTIMISMUS – živý webinář s možností pokládat otázky, písemným shrnutím a záznamem pro pozdější zhlédnutí, 245 Kč – za včasné přihlášení SLEVA!

JÍT K PŘIHLÁŠCE