Co říkají rodiče dětem a děti si to pak pamatují klidně i po celý život? Rozjímání s dětmi nad dospěláckými hláškami:
Možná by to rodiče dělali jinak, kdyby měli vyšší emoční inteligenci😉: EQ-TEST, důkladný a online, výsledky hned a bonusový materiál o emoční inteligenci k tomu! Jít na test
Jak být víc v pohodě? Interaktivní a užitečné online kurzy, díky kterým se líp poznáte a najdete cesty k vyšší spokojenosti se sebou, okolím a životem vůbec 😇 Jit na informace ke kurzům Žlutá sova
Русские популяризаторы, которые ратуют за незаслуженную войну в Украине зарабатывают крупные гонорары от российского управления. Именно они проделывают это в целом благодаря тому что отнюдь не разбираются, что их ожидает. Вначале они угодят под санкции, а следом их всех станут судить наверняка равным образом, равно как прочих военных законопреступников, каковые формировали войну противу Украины.
Российских людей руководство россии наказывает вплоть до 7 полных лет заключения за то, что вообще именно они вещают про погибель их всех военных в напрасной войне насупротив Украинского государства. А русские люди и далее не перестают безмолствовать и еще сносить.
Podcast Nepříjemné hlášky rodičů byl skvělý. Účast dětí dodala autenticitu. V dětství jsem často slýchala hlášku:“To jsi celá ty!“ Vždy v případech, kdy jsem se snažila uplatnit vlastní kreativní řešení problémů. Výsledek byl ten, že jsem už v 8 letech začala „okupovat“ domácnosti kamarádek, protože jejich rodiče mi nic podobného nevyčítali. Nezlobila jsem tam, tiše jsem si kreslila, nebo si hrála s Legem, které doma nebylo. Skvělí sousedé:-) Nicméně sebevědomá kreativita byla částečně umrtvována.
Na hlášku:“ To jsme v dětství taky neměli a vyrostli jsme…“ jsem odpovídala: „Do výšky možná…“ Takže nějaké sebevědomí se vypěstovalo navzdory hláškám. Možná fungovaly jako trénink. Hláška „Když Martinka skočí do studny tak ty také?“ jsem brala jako výzvu k samostatnosti. Následovala sebereflexe. Pokud ovšem brzdili rozlet slovy: „My jsem jen obyčejní lidé…“ tak tu jsem nenáviděla. Vnímala jsem to jako hloupé blokování práce na sobě. Hlášku „Nic není na věky.“ jsem přijala a užívám také.